Carta Organisasi dan Direktori Pegawai

Pengarah

Pn. Haryany bt.Mohamad
haryany@penangmuseum.gov.my
Ext:115

Pegawai-Pegawai Kanan

En. Muhd Minsya bin Baharudin
Kurator - Muzium
minsya@penangmuseum.gov.my
Ext:116

En. Fairudz Ikhwan bin Zulkifli
Kurator - Balai Seni Lukis
fairudz@penangmuseum.gov.my
Ext:121

Cik Noorida bt.Noordin
Penolong Kurator
noorida@penangmuseum.gov.my
Ext:109

En. Muhammad Syazwan bin Mat Isa
Penolong Kurator - Balai Seni Lukis
syazwan@penangmuseum.gov.my
Ext:104

En. Mohamad Ihsan bin Sazali
Penolong Pegawai Tadbir
ihsan@penangmuseum.gov.my
Ext:131

En. Mohd Yushafizy bin Mohd Yusof
Penolong Kurator
yushafizy@penangmuseum.gov.my
Ext:109

 

 

 

 

Pn. Jannatun bt.Wan Chee
Penolong Akauntan
janna@penangmuseum.gov.my
Ext:122

Pn. Halimah bt.Shamsuddin
Pembantu Tadbir Kesetiausahaan
halimah@penangmuseum.gov.my
Ext:133

Pn. Zakiah bt Ismail
Penolong Jurutera
zakiah@penangmuseum.gov.my
Ext:131

Cik. Mursila bt. Abdul Rahman
Pembantu Tadbir (Kewangan)
mursila@penangmuseum.gov.my
Ext:123

Cik. Radziah bt Othman Peh
Pembantu Tadbir (P/O)
radziah@penangmuseum.gov.my
Ext:118

En. Muhamad Firdaus B. Rahim
Juruteknik Komputer
firdaus@penangmuseum.gov.my
Ext:110


En. Muhammad Shafiq B. Abd Malek
Pembantu Muzium
shafiq@penangmuseum.gov.my
Ext:127

En. Mohammad Faridth B. Mustafa
Pembantu Muzium
faridth@penangmuseum.gov.my
Ext:127

En. Mushtaq Ahmad bin Abdul Munaf
Pembantu Muzium
mushtaq@penangmuseum.gov.my
Ext:127

En. Hafis Zainula
Pembantu Muzium
hafis_zainula@penangmuseum.gov.my
Ext:108

En. Abdul Rahim bin Che Din
Pembantu Am Pejabat
rahim@penangmuseum.gov.my

En. Nasrul Ridzuan bin Hawari
Pembantu Am Pejabat
nasrul@penangmuseum.gov.my
Ext:132

En. Muhd Zulfeka bin Saharudin
Pembantu Am Pejabat
zulfeka@penangmuseum.gov.my
Ext:111