Carta Organisasi dan Direktori Pegawai

Pengarah

Pn. Haryany Bt. Mohamad
Pengarah
haryany@penangmuseum.gov.my
Ext:115

Pegawai

En. Fairudz Ikhwan bin Zulkifli
Kurator – Balai Seni Lukis
fairudz@penangmuseum.gov.my
Ext:121

Cik. Noorida bt.Noordin
Penolong Kurator
noorida@penangmuseum.gov.my
Ext:130

En. Muhammad Syazwan bin Mat Isa
Penolong Kurator - Balai Seni Lukis
syazwan@penangmuseum.gov.my
Ext:104

En. Mohamad Ihsan bin Sazali
Penolong Kurator 
ihsan@penangmuseum.gov.my
Ext:105

En. Danial Bin Kadir @ Kassim
Penolong Kurator
danial@penangmuseum.gov.my
Ext:104

Pn. Zakiah bt. Ismail
Penolong Jurutera
zakiah@penangmuseum.gov.my
Ext:131

 

 

 

 




Pn. Jannatun bt.Wan Chee
Pembantu Akauntan
janna@penangmuseum.gov.my
Ext:122

Cik. Ilyana bt. Abdul Rashid
Pembantu Tadbir (Kewangan)
ilyana@penangmuseum.gov.my
Ext:123

Cik. Syariffah Syibrah Bt Syed Izal
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
syariffah@penangmuseum.gov.my
Ext:127

En. Ahmad Dasuki Bin Shahrin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
dasuki@penangmuseum.gov.my
Ext:105

Cik. Siti Khadijah Binti Abdullah
Pegawai Khidmat Pelanggan
khadijah@penangmuseum.gov.my
Ext:105

Pn. Natrah Binti Rahman
Juruteknik Komputer
natrah@penangmuseum.gov.my
Ext:101

 

 

 

 

 

 

En. Mohamad Shafiq B. Abd. Malek
Pembantu Muzium
shafiq@penangmuseum.gov.my
Ext:127

En. Mohammad Faridth B. Mustafa
Pembantu Muzium
faridth@penangmuseum.gov.my
Ext:127

En. Mushtaq Ahmad bin Abdul Munaf
Pembantu Muzium
mushtaq@penangmuseum.gov.my
Ext:127

Mr. Nasrul Ridzuan Bin Hawari
Pembantu Operasi
nasrul@penangmuseum.gov.my
Ext:106

Mr. Mohd Zulfeka bin Saharudin
Pembantu Operasi
zulfeka@penangmuseum.gov.my
Ext:111

En. Ahmad Faizal BIn Ghazali
Pembantu Operasi
faizal@penangmuseum.gov.my
Ext:127